ZOJA - to imię pochodzenia

greckiego, oznaczające ŻYCIE
z gr.: Ζωη [zóé])
razem chronimy środowisko przed epidemią
Razem chronimy środowisko

Nasza misja

Utylizacja odpadów jest lekceważonym, a jednak niezmiernie ważnym obowiązkiem, który przyczynia się nie tylko do życia w czystym i schludnym miejscu, jakim jest ziemia, ale przede wszystkim, zapobiega namnażaniu się i rozprzestrzenianiu zarazków, wirusów i bakterii odpowiedzialnych za wszelkiego rodzaju choroby znane i nieznane naszej cywilizacji.

Firma powstała w 2013r. Od początku naszym celem było, jest i będzie ochrona środowiska oraz ŻYCIA. Z myślą o obecnych i przyszłych pokoleniach, żyjących na naszej planecie, służymy Państwu, by CHRONIĆ ŻYCIE na niej powstałe, utylizując wszelkiego rodzaju odpady, zwłaszcza niebezpieczne.

ZOJA Sp. z o.o. – nie chce tylko brać, chce też dawać, bo przecież dawanie daje nam najwięcej satysfakcji, dlatego też założono fundację ZOJA, której celem jest pomaganie ludziom i zwierzętom, poprzez organizowanie oraz uczestniczenie w różnego rodzaju akcjach charytatywnych.

Jesteśmy tylko albo aż 8 lat na rynku, a to konkurencja znacznie od nas starsza, wzoruje się i naśladuje Nas w każdej dziedzinie, którą rozpoczynamy, co napawa NAS dumą, a jednocześnie jest ogromnym pochlebstwem, gdyż oznacza to, że to co robimy JEST DOBRE - DZIĘKUJEMY i zachęcamy do pomagania innym.

My tworzymy świat, w którym żyjemy, który kształtujemy, czyńmy tak, aby był piękniejszy, aby nasze dzieci żyły w bezpiecznym i pięknym świecie, gdzie ludzie nie wstydzą się spojrzeć w lustro
Olga Khachatryan

O nas

Każdy Klient jest dla nas Partnerem, a jego satysfakcja i lojalność to dla nas motywacja do dalszego rozwijania się i podwyższania jakości świadczonych usług.

ZOJA posiada w pełni Polski kapitał, co zostało podkreślone w nazwie. Od początku jasno widzieliśmy ścieżkę, którą chcieliśmy podążać, tak aby stworzyć markę, kojarzącą się z PROFESJONALIZMEM, JAKOŚCIĄ , INDYWIDUALNYM PODEJŚCIEM DO KLIENTA, który będzie wiedział, że zawsze stoimy po jego stronie. By rzeczy niemożliwe stawały się możliwe, konsekwentnie wprowadzamy kolejne nowe rozwiązania technologiczne i organizacyjne.

Jako jedyni w branży utylizacji odpadów, posiadamy Certyfikat ISO 9001.

Gospodarka odpadami - pomoc naturze
Razem chronimy środowisko

Czym się wyróżniamy?

Nasza flota zaopatrzona jest w pojazdy przystosowane do utylizacji odpowiedniego rodzaju odpadów, system GPS umożliwia dokładne monitorowanie trasy odpadów od Kontrahenta do miejsca utylizacji.

Wykonujemy kompleksową dokumentację związaną z BDO w zależności od życzeń Kontrahenta.

Uzupełniając naszą ofertę i tworząc ją kompleksową, dostarczamy naszym Klientom pojemniki na odpady medyczne i weterynaryjne w różnych wielkościach, worki na odpady niebezpieczne, rękawice medyczne, środki do dezynfekcji oraz artykuły higieniczne jednorazowego użytku czy BHP. Artykuły te dostępne są w sklepie internetowym, a także u kierowcy odbierającego odpady.

Czy Tobie też zależy na środowisku?
Właściwe segregowanie oraz profesjonalna utylizacja odpadów pozwala chronić nasze środowisko przed epidemiami i wspomaga ochronę naszej planety.

© 2020 Zoja Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja: Studio113