Dołącz do naszego
zespołu

Siedziba

ul. Jaśminowa 42A, 86-300 Grudziądz

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Transport międzynarodowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dołącz do zespołu Zoja Polska

Zostań częścią Zoja Polska

Stale poszukujemy nowych Pracowników - jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z nami w zakresie gospodarki odpadami, która obejmuje odpady medyczneodpady weterynaryjneodpady niebezpieczne, nasza firma jest najlepszym wyborem dla każdego, kto pragnie rozwijać się w tej branży.

Osoby zainteresowane pracą w firmie ZOJA zachęcamy do wysyłania życiorysów oraz listów motywacyjnych na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883).”

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Czy Tobie też zależy na środowisku?
Właściwe segregowanie oraz profesjonalna utylizacja odpadów pozwala chronić nasze środowisko przed epidemiami i wspomaga ochronę naszej planety.

© 2020 Zoja Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja: Studio113