Poznaj opinie
naszych klientów
 • Grudziądzkie Centrum Medyczne Grumed

  "Jesteśmy zdania, że usługi świadczone przez tę firmę zapewniają spokojną współpracę, terminowość realizacji usług oraz pełen profesjonalizm ich wykonania".
  Michał Krykant, Dyrektor Placówki
 • Gmina Lisewo

  "Współpraca ze spółką Zoja układa się pomyślnie i bez zastzeżeń, a pracownicy firmy wykazują się rzetelnością i wysoką jakością wykonywanych usług. Odbiór odpadów następuje zgodnie z procedurami postępowania z odpadami zakaźnymi oraz przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności."
  Jakub Kochowicz, Wójt
 • Grupa Euromedica

  "Działania firmy Zoja sp. z o.o. wykonywane są zgodnie z umową, sprawnie i profesjonalnie. Jako ich klienci wyrażamy swoją satysfakcję ze współpracy w zakresie usług oferowanych przez firmę".
  Kornel Jackowski, Prezes Zarządu
 • Prywatny Gabinet Stomatologiczny Ireneusz Pająk

  "Podczas dotychczasowej współpracy, firma "Zoja" wykazała się rzetelnością, terminowością. Obsługa jest miła i kompetentna - z pełnym przekonaniem mogę polecić jako solidnego partnera do współpracy".
  Ireneusz Pająk, lekarz stomatologii

Siedziba

ul. Jaśminowa 42A, 86-300 Grudziądz

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Transport międzynarodowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poznaj opinię klientów Zoja Polska

Czy Tobie też zależy na środowisku?
Właściwe segregowanie oraz profesjonalna utylizacja odpadów pozwala chronić nasze środowisko przed epidemiami i wspomaga ochronę naszej planety.

© 2020 Zoja Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja: Studio113